درباره ما

"مدرسه اوراکل" به عنوان دپارتمان و برند آموزشی شرکت پناپند ، در سال 1390 توسط جمعی از مدیران با تجربه و کارشناسان متخصص ، با هدف گرد هم آوردن و هم افزایی متخصصان و اساتید مجرب در زمینه های مختلف  فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید.

اهداف و ماموریتهای ما ، پیشرو بودن در ارائه آموزشهای تخصصی و مشاوره حرفه ای در حوزه مهندسی نرم افزار و سیستم عامل و با محوریت استانداردهای آموزشی ORACLE می باشد.

مدرسه اوراکل با پشتوانه نیروی انسانی مجرب و کارآزموده که سابقه ارائه کیفی ترین خدمات فنی و آموزشی در کارنامه خود دارند و نیز با بهره گیری از جدیدترین و قویترین فناوریهای موجود در حوزه مشاوره و  آموزش تخصصی فعالیت خود را آغاز نموده است .

این مجموعه با تکیه بر معیارهای مطرح آموزشی ، کاملترین و کیفی ترین درس افزار های موجود ، استفاده از تجهیزات مناسب  و نیز بهره گیری از مدرسین و مشاورین متخصص و واجد شرایط سعی بر آن  دارد تا بهترین تامین کننده خدمات آموزشی و مشاوره‏‏ ای برای سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی باشد .

در زیر به چند مورد از ویژگیهای خدمات این شرکت اشاره می نماید :

 


۶ قدم تا موفقیت

مشتریان

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران شرکت مخابرات ایران بانک تجارت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای شرکت پتروشیمی شازند بانک مسکن سایپا بانک پارسیان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران موسسه مالی و اعتباری کارسازان آینده ایساکو مگفا تعاونی اعتبار ثامن الائمه همراه اول شرکت داده ورزی سداد