اخبار و رویدادها

Oracle 12c به بازار آمد

Oracle 12c به بازار آمد

سازمانهای پذیرنده Cloud به دنبال تکنولوژیهایی برای تبدیل کسب و کار و افزایش سرعت و اثربخشی کلی عملیاتهای سازمانی خود هستند. Oracle Database 12c نسل جدید بانکهای اطلاعاتی طراحی شده برای دست یابی به اینگونه نیازها و فراهم کردن ساختار جدید Multitenant بر روی یک Platform سریع ، مقیاس پذیر ،قابل اعتماد و ایمن می باشد.  توسط قابلیت اتصال به Cloud در Oracle Database 12c ، مشتریان قادر خواهند بود تا کیفیت و عملکرد انواع برنامه های کاربردی را افزایش داده ، با استفاده از ساختار maximum availability و مدیریت حافظه علاوه بر صرفه جویی در زمان ، از طریق استفاده از یکی کردن بانک اطلاعاتی به سادگی  مدیریت هزاران بانک اطلاعاتی را مانند یک بانک اطلاعاتی بر عهده بگیرند.

از مهمترین ویژگیهای Oracle database 12c می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • ساختار جدید Multitenant برای یکپارچه سازی بانک اطلاعاتی روی Cloud

Oracle Database 12c چالشهای کلیدی مشتریانی را که در حال یکپارچه سازی بانکهای اطلاعاتی در یک مدل Private cloud هستند را به وسیله بهبود بهره وری و کاهش هزینه های مدیریتی با حفظ استقلال بانکهای اطلاعاتی مجزا از یکدیگر ، رهبری می کند . Oracle Multitenant مدیریت بسیاری از بانکهای اطلاعاتی را درست مانند یک بانک اطلاعاتی در دست گرفته و سبب افزایش کاربردی منابع سرور و کاهش زمان و بار عملیاتی جهت انجام ارتقاء بانک اطلاعاتی ، تهیه نسخه های پشتیبان، بازیابی و ... خواهد شد. ساختار Multitenant با فراهم کردن تجهیزات و تکثیر آنی بانک اطلاعاتی ، محیطی کاملا ایده آل برای انجام عملیات تست و توسعه Cloud در بانک اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد.  

  • بهینه سازی داده به صورت اتوماتیک

این ویژگی جدید در Oracle Database 12c به مشتری برای مدیریت کاربردی داده ، کاهش هزینه های ذخیره سازی و بهبود عملکرد بانک اطلاعاتی کمک می کند. با استفاده از فشرده سازی هوشمند و ردیف سازی حافظه ، مدیران بانک اطلاعاتی قادر خواهند بود به راحتی با تعریف انواع سیاستهای مدیریتی ، عملیاتی نظیر فشرده سازی و OLTP ، Data Warehouse و Archive کردن داده را به صورت اتوماتیک براساس فعالیتهای روی داده و سن داده ها را انجام دهند.

  • استحکام در پایین ترین لایه های امنیتی

Oracle Database 12c حاوی نوآوری های امنیتی بیش از نسخه های قبلی خود است و به همین دلیل مشتریان را در مدیریت تهدیدات و حفظ حریم خصوصی اطلاعات به طور دقیق یاری می کند.

  • حداکثر دسترسی برای بانکهای اطلاعاتی Cloud

Oracle Database 12c با معرفی چندین ویژگی در رسیدن به حداکثر دسترسی ، مانند بهبود تکنولوژیهای حال حاضر قادر به دسترسی مداوم به اطلاعات سازمانی خواهد بود.

  • مدیریت کارامد بانک اطلاعاتی
  • ساده سازی انواع تحلیل روی Big Data
  • پشتیبانی از Quote ها

جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر می توانید از این لینک استفاده نمایید.۶ قدم تا موفقیت

مشتریان

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران شرکت مخابرات ایران بانک تجارت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای شرکت پتروشیمی شازند بانک مسکن سایپا بانک پارسیان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران موسسه مالی و اعتباری کارسازان آینده ایساکو مگفا تعاونی اعتبار ثامن الائمه همراه اول شرکت داده ورزی سداد